Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Happy Dog

Happy Fit & Well Dog Adult Maxi kompletna i w pełni zbilansowana karma dla wszystkich dorosłych psów o masie ciała powyżej 26kg o normalnym

zapotrzebowaniu na energie.

Karmy firmy Happy Dog to alternatywa dla karm często za bardzo przeładowanych białkiem i tłuszczem, co może powodować wiele chronicznych chorób u naszych psów.

Happy Dog Medium Adult to karma która zawiera 5 łatwo trawionych najlepszych źródeł białka i adekwatne do nich 12% tłuszczu z potrzebnymi, nienasyconymi kwasami omega-3 i omega-6 z najwyższej jakości źródeł zarówno odzwierzęcych, jak i roślinnych. Zawarta  specjalna, unikatowa receptura Happy Dog Natural Life Concept® z naturalnych składników zawierająca nowozelandzkie małże(ochrona stawów)  i jest doskonale dopasowana dla wszystkich dorosłych psów o wadzę 26kg i większej.

Zapotrzebowanie enegetyczne karmy Maxi Adult jest dopasowane do naturalnej potrzeby 2-3 godzin ćwiczeń dziennie oraz, jeżeli dostarczamy rekomendowanej ilości, chroni naszego psa przed chorobami związanymi ze zbyt dużą ilością białka i innych składników odżywczych.

Happy Dog Fit & Well - podążając za przykładem natury!